ikona mailu info@new-thermsystem.cz

ikona telefonu +420 558 769 111

Naše nabídka zahrnuje široký sortiment omítek pro venkovní i vnitřní použití. Pokud hledáte finální povrchové vrstvy pro zateplovací systémy, naše venkovní omítky jsou ideální volbou. Tyto omítky se vyznačují skvělými vlastnostmi, jako je paropropustnost, stálobarvenost a odolnost proti řasám a plísním.

V naší nabídce také naleznete stříkané omítky, které jsou jednoduše aplikovatelné i jedním člověkem. Tyto omítky poskytují výborný výsledek a snadnou aplikaci.

Pro vnitřní použití zase nabízíme omítky, které slouží jako vyrovnávací vrstvy pod barvy. Díky jejich hladkosti je potřeba použít méně barvy, což šetří značné množství materiálu. Vnitřní omítky jsou aplikovatelné jak strojně, tak i ručně, a poskytují skvělý základ pro dokonalý vnitřní povrch.

Vyzkoušejte naše omítky a přesvědčte se sami o jejich vynikající kvalitě a jednoduché aplikaci.

 

 

VENKOVNÍ OMÍTKY

 

terrix_renders_logo.png

RD-SN-S bez pozadí.png

 Venkovní omítky v silikonovém a silikátovém provedení, určené jako konečné povrchové úpravy s vysokou odolností na povětrnostní vlivy.

 

 

VNITŘNÍ OMÍTKY

 

terrix_plasters 1_logo.png

PL-SX-S.jpg

 

Tenkovrstvé omítky sloužící k vyrovnání podkladu před finální vrstvou. Vytvařejí hladký povrch a snižují spotřebu barvy.

 

 

 

 

 

 

Zpět na nabídku produktů