domy roku 2020 už nyní!

Zateplení domů

Čím zateplit?

Hledáte vhodný zateplovací systém pro Váš dům? Nevíte si rady čím zateplit?

Zateplení domu je jedna z nejdůležitějších složek pro zdravé a spokojené bydlení. Na světě existují desítky různých izolačních materiálů.

V Evropě je kolem 40% veškeré energie využito v budovách, z toho více než 60% na jejich vytápění. Jedna z nejjednodušších a nejdůležitějších činností pro snížení spotřeby energie a boje proti změně klimatu, je zajištění dobré izolace budov. Izolace PUR je jedním z nejúčinnějších izolačních materiálů kolem nás, která zajišťuje vysokou tepelnou izolaci s minimální tloušťkou.

Ať už se jedná o starou stavbu jenž renovujete, nebo o novostavbu, kterou si přejete podle nejlepších měřítek, aby vydržela ještě dlouhou dobu neměnná a zároveň plnila správné izolační vlastnosti, snažíte se najít ten nejlepší zateplovací systém.

 Dříve bylo nejčastější zateplení polystyrenem či minerální vatou, tloušťka takové izolace ale výrazně zmenšila prostory k bydlení. Nemluvě o kondenzaci vlhkosti a tvorbě plísní či řas, po pár letech i změny tvaru a rozpad minerální vaty.

Důraz se však klade na Vaše zdraví a čisté prostředí pro Vaši rodinu, proto je zde nový unikátní systém zateplení Vašeho domu polyuretanem. Polyuretanová izolace je navrženy tak, že je schopná propustit vodní páru, ale zároveň izolovat proti kapalné vodě.

Nulové kondenzační zóny , tak eliminují tvorbu plísní a řas a máme fasádu, která dýchá a díky ní zdravé a čisté vnitřní klima. Na rozdíly v různých zatepleních se můžete podívat níže v naší srovnávací tabulce.

o polyuretanu

PUR zateplení je vynikající izolační materiál pro váš domov. Tepelně izoluje a pohlcuje zvuk. Má vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům. S nízkou hustotou nezatěžuje stavební konstrukci. Díky své otevřené-buněčné struktuře je ideální pro izolaci střech, podkroví, stropů, stěn, fasád či podlah.

Díky naší dvojí nabídce a to PUR deskám i PUR pěně, podle realizace, tak poskytuje dokonalé a kompletní vyplnění izolovaných prostor včetně nepřístupných míst.

Snižuje tepelné ztráty na minimum, eliminuje kondenzaci vodních par v izolační vrstvě = zabraňuje degradaci tepelně izolačních parametrů stavby a tvorbě plísní.

 

Díky své pevné struktuře přilne PUR pěna na jakýkoli povrch. Nástřikem aplikovaná hmota zaplní veškeré detaily v konstrukci. Má výborné hydroizolační vlastnosti, minimální nasákavost. Po vakuu je PUR zateplení nejlepším tepelným izolantem.

Neměnné tepelně izolační vlastnosti a fyzikální parametry po dobu životnosti stavby. Efektivní a nejrychlejší způsob provádění tepelných izolací. Vynikající hodnota fyzikálních a mechanických vlastností, vysoký výkon při aplikaci PUR pěny.

Nejrychlejší a nejefektivnější způsob zateplení nebo hydroizolace. Jednoduchá technika nanášení, bezespárové provedení v celém průřezu PUR pěny.

 

Výrobce polyuretanu


Jsme PCC Morava – Chem výrobci i dodavatelé. NEW - THERM® systém na bázi PUR desek je český certifikovaný výrobek.

Certifikovaný systém zaručuje správný technologický postup stavby realizace stavby. Realizaci provádí pouze certifikované společnosti výrobcem, jste tak v nejlepších rukách.

Jako výrobce nabízíme nezávaznou kalkulaci zateplení a technickou podporu . Termovize, je součástí každého realizovaného projektu v ceně.

MateriálTloušťka vrstvy v cm
Polyuretanová pěna (hustova 40 kg/m3) 1
Polystyren 1,6
Minerální vlna 1,8
Dřevo 6
Pórobeton 15
Výhody / nevýhody NEW - Therm - 60 mmPolystyren EPS 70 - 120 mmMinerální vata - 140 mm
Cena minuskoplusko bezminuskaplusko minuskobezpluska
Tloušťka izolace bezminuskaplusko minuskobezpluska minuskobezpluska
Paropropustnost bezminuskaplusko minuskobezpluska bezminuskaplusko
Nasákavost vody bezminuskaplusko bezminuskaplusko minuskobezpluska
Hořlavost minuskoplusko minuskobezpluska bezminuskaplusko

Jsme holdingovou progresivní společností s individuálním přístupem ke každému ze zákazníků a nabízíme společně s českým výrobkem také kompletní služby a poradenství.

+420 558 769 111
info (a) new-thermsystem tecka cz

dot